آموزشگاه زبان در تهرانپارس ، فلکه اول، ابتدای خیابان گلبرگ که یکی از پُر ترددترین خیابانهای تهرانپارس است واقع شده و دسترسی بسیار خوبی از طریق اتوبوس، تاکسی و خط متروی تهرانپارس دارد.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴، تلفن:

۷۷۷۴۲۰۰۴ | ۷۷۷۴۳۲۴۵ | ۷۷۴۳۲۶۹ | ۷۷۷۴۳۲۷۶ | ۷۷۷۴۳۲۵۷

ویژگی ها و خدمات آموزشی شعبه تهرانپارس

آموزشگاه زبان تهرانپارس اسپیکان با حدود بیش از ۵۰ نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و باتجربه در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی ۴۰۰ متر شامل ۳ طبقه به همراه ۱۵ کلاس درسی مجهز به سیستم LCD و سالن برگزاری آزمون های بین المللی تجهیز شده به ویدئو پرژکتور و سیستم صوتی تصویری، غرفه فروش کتاب با بیش از هزار عنوان از جدیدترین کتابهای آموزشی روز دنیا، آماده خدمات رسانی آموزشی به متقاضیان در تمامی رده های سنی (خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) می باشد.

دپارتمان های تخصصی آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای روز دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیب این شعبه در منطقه تهرانپارس می باشد.

سیستم آموزش ما

یکی از دلایل برتری موسسه زبان اسپیکان، سیستم آموزش ترکیبی آن می باشد، این سیستم به نحوی است که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی روش تدریس را بهمراه آموزش مهارتهای چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) ترکیب کرده است که هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس مورد استفاده قرار می گیرد تا به این طریق از روش های کسل کننده و قدیمی که فقط بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارند اجتناب گردد. در انتهای هر ترم نیز، زبان آموزان در آزمون پایان ترم که بصورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد شرکت نموده و در صورت کسب نمره قبولی، به ترم بالاتر ارتقاء خواهند یافت. همچنین در انتهای هر سطح (در پایان هر کتاب) برای زبان آموزان مدرک پایان دوره با کد رهگیری قابل استعلام صادر خواهد شد که مورد تایید وزارت آموزش و پروش بوده و در سطح کشور از اعتبار بالایی برخوردار می باشد.

تنوع در ارائه دوره ها و زمانبندی کلاسها

یکی دیگر از دلایلی که اسپیکان را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران از سایر موسسات زبان متمایز می کند، ارائه دوره های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای مرحله ای سنجش پیشرفت است که با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان و در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها، بصورت کلاسهای نیمه گروهی و خصوصی با جدول زمانبندی مشخص برگزار می گردد.

همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در آموزش زبان های خارجی می باشد، مدیران و اساتید موسسه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان را برای زبان آموزان فراهم سازند.

کیفیت تدریس اساتید

از دیگر دلایل بسیار مهمی که اسپیکان را به بهترین آموزشگاه زبان در تهران بدل کرده است، کیفیت تدریس اساتید این موسسه می باشد که همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای تدریس می باشند. همه ی اساتید ما سخت تلاش کرده اند تا مدارک حرفه ای خود را در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA (که جزو یکی از بالاترین مدارک تربیت مدرس محسوب می گردد) ارتقاء دهند. اساتید ما همواره خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز می نمایند و با وجود داشتن بیش از سالها تجربه ی تدریس و مدارک مرتبط تدریس، بطور مرتب توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می شوند تا از این طریق به بالاترین کیفیت تدریس برای انتقال مفاهیم زبانی به زبان آموزان دست یابند.

پرسنل صمیمی

پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پر نشاط توام با احترام می دانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری می نمایید لذت بخش و خاطره انگیز باشد.

سایر ویژگی ها و خدمات آموزشی

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت فراگیری آسانتر.
 • برگزاری کلاسهای آموزشی به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که مهمترین هدف در آموزش زبان است.
 • برگزاری کلاسهای پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول هر ترم جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقاطع پیشرفته جهت تدریس در شعب موسسه زبان اسپیکان.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • دارا بودن سامانه آزمون تعیین سطح دقیق اینترنتی برای زبانهای انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب، بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.
 • شهریه مناسب با توجه به ساعات و کیفیت آموزشی قابل ارائه.